2006: Przedłużanie włosów – Klinika Handsome Men

W Klinice Handsome Men nie wykonuje się zagęszczenia i przedłużenia włosów metodami polegającymi na zgrzewaniu, doplataniu lub klejeniu kosmyków włosów do tych, które rosną, ponieważ metody te bardzo niszczą nasze włosy.

Ponadto należy co kilka miesięcy (około 3-4 miesiące) ponawiać taki zabieg kosmetyczny. Nie można dokładnie rozczesać włosów, gdyż węzły lub zgrzewy uniemożliwiają tę czynność i dodatkowo podczas niespokojnego snu wycierają cebulki włosowe i w konsekwencji może pojawić się łysienie. Dotyczy to szczególnie cienkich i rzadkich włosów. Metody te nie pozwalają idealnie dobrać koloru oraz grubości do naszych włosów, gdyż nowe włosy są głównie pochodzenia azjatyckiego lub indyjskiego (grube, szorstkie włosy) i różnią się zdecydowanie strukturą od włosów europejskich. Grubość tych włosów waha się od 0,06 mm do 0,09 mm. Natomiast średnia grubość włosów europejskich mieści się w granicach od 0,03 do 0,05 mm.
Przy wyżej wymienionych metodach nie stosuje się włosów europejskich przy zagęszczeniu i przedłużeniu, gdyż włosy ulegają zmierzwieniu ze względu na ich budowę (łuska).
Opinia ta jest wiarygodna, ponieważ była przez kilka miesięcy testowana w Klinice Handsome Men.

Authors
Top