Leki articles

DermMatch

DermMatch

DermMatch działa natychmiast – pokrywając cienkie włosy daje efekt spektakularnej gęstości. Dodatkowo skóra głowy zostaje pokryta kolorem dopasowanym do włosów.

DermMatch działa natychmiast – pokrywając cienkie włosy daje efekt spektakularnej gęstości. Dodatkowo skóra głowy zostaje pokryta kolorem dopasowanym do Twoich …

Wodoodporny DermMatch

DermMatch jest wodoodporny. Trzyma się tak dobrze, że mając go na głowie można nurkować. Jeżeli więc wybierasz się nad wodę czy na basen – nie musisz się obawiać.

hastagi na stronie:

#dermmatch opinie

Nanogen

Nanogen to mikrowłókna składające się z czystej keratyny, czyli białka budującego strukturę ludzkiego włosa. Po posypaniu Nanogenem przerzedzonych włosów, tysiące mikrowłókien wczepia się w nie bardzo mocno dając nieprawdopodobny efekt ich gęstości. Wygląda to tak, jak gdyby w ciągu pół …

DermMatch

Ponad dekadę temu – w 1992 roku – DermMatch – ponoć stanowi natychmiastowe rozwiązanie dla problemu przerzedzonych włosów. Chirurdzy zaczęli używać go do pokrywania blizn po operacjach transplantacji włosów.

Dzisiaj lekarze zajmujący się przeszczepami i dermatolodzy stykający się z różnymi …

Pangaea Laboratories Ltd

< %image(shampo-szampony-glowa-mycie-kapile-images.jpg|66|66|Pangaea Laboratories Ltd)%>

Skutecznym środkiem hamującym nadmierne wypadanie włosów jest nowy szampon do włosów stworzony przez producenta Nanogenu: Pangaea Laboratories Ltd. Szampon Nanoguard działa podobnie do tabletek zawierający finasteryd, ponieważ zmniejsza aktywność enzymu 5-Alfa Reduktaza, który odpowiedzialny jest za przekształcanie testosteronu w DHT.

Minoxidil na umytą głowę

< %image(phlox.jpg|60|66|Minoxidil na umytą głowę)%>

Po umyciu głowy skóra jest lepiej ukrwiona dzięki masażowi, co może mieć korzystny wpływ na dalszą absorpcję środków. Tak samo nawilżona i wyczyszczona skóra będzie lepiej wchłaniała środki stosowane miejscowo (nieczystości i stara złuszczona skóra stanowią dodatkową „zaporę” dla kosmetyków …

Finasteryd czy Propecia?

Finasteryd pierwotnie był testowany jako środek zwalczający przerost prostaty. Dopiero podczas testów klinicznych okazało się, że zahamowanie DHT (dihydrotestosteron) powoduje także porost włosów.

Wtedy zaczęto przeprowadzać badania pod katem pomocy tego środka dla osób łysiejących. Stwierdzono, że optymalna dawka która …

Nanoguard – leczniczy szampon przeciwko wypadaniu włosów

Nanoguard to pierwszy szampon z formułą Anty-DHT, skutecznie hamujący nadmierne wypadanie włosów. Jego działanie polega na zmniejszaniu aktywności enzymu 5 Alfa Redutaza (5-AR) w skórze głowy, który przyczynia się do przekształcania Testosteronu w zgubny dla mieszków włosowych Dihydrotestosteron (DHT).

Skuteczność …

Top