ysienie w chorobach

Łysienie androgenowe – Permixon

Łysienie androgenowe – Permixon
Jakie jest działanie leku z Saw Palmetto na receptory androgenowe? Permixon, wyciąg z ziela Serenoa Repens jest lekiem, który ostatnio jest wykorzystywany do leczenia przerostu gruczołu krokowego. Działanie Permixonu na dihydrotestosteron i testosteron było badane wykorzystując 11 odmiennych tkanek. Lek redukował przeciętnie absorpcję obu hormonów o 40.9% i 41.9% odpowiednio we wszystkich

Jakie jest działanie leku z Saw Palmetto na receptory androgenowe? Permixon, wyciąg z ziela Serenoa Repens jest lekiem, który ostatnio jest wykorzystywany do leczenia przerostu gruczołu krokowego. Działanie Permixonu na dihydrotestosteron i testosteron było badane wykorzystując 11 odmiennych tkanek. Lek redukował przeciętnie absorpcję obu hormonów o 40.9% i 41.9% odpowiednio we wszystkich tkankach.

Ponieważ tak „hirsutism” i „virilism” to ginekologiczne schorzenia spowodowane nadmierną stymulacją androgenową bądź też nadmierną reakcją na androgeny , sugerujemy iż Permixon może być pożyteczną kuracją w takich przypadkach. Zaleca się dalsze badania możliwości terapeutycznych leku w praktyce ginekologicznej.

hastagi na stronie:

#Permixon #permixon cena

A to już wiesz?  Wypadanie włosów w przebiegu innych chorób

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy