Łysienie zaczyna się od środka

Kiedy mężczyzna zaczyna łysieć, zwykle zaczyna się w to w kilku stałych punktach. Jednym z nich jest środek głowy. Tam, gdzie jest tzw. gniazdo. Jeśli nawet w pozostałych miejscach głowy są jeszcze piękne i bujne włosy, na czubku głowy zaczynają się już przerzedzać.

lysienie-srodek-200.jpg

Drugim miejscem, w którym rozpoczyna się łysienie, może być przód głowy – wtedy widoczne robią się zakola nad skroniami. Wygląda to tak, jakby pozostawała tylko grzywka, a obok niej, po obydwu stronach robiło się pusto.

Jeśli zaczynasz łysieć, i masz długie włosy, lepiej byłoby, abyś skrócił je lekko. Fryzura na jeżyka jest bardzo modna i estetyczna. Jeśli jednak Twoje łysienie jest dopiero w fazie początkowej, i wygląda mniej więcej ta, jak na tym zdjęciu, możesz spokojnie nosić dłuższe włosy. Tego łysienie praktycznie jeszcze nie widać. Jeśli jesteś wysoki, inni w ogóle nie zauważą, że na czubku głowy włosy się odrobinkę przerzedziły.

hastagi na stronie:

#łysienie na czubku głowy #łysienie #krem przeciwko porostowi włosów #łysienie z przodu głowy #środek na łysienie #łysina na czubku głowy #gniazdo na głowie

Top